Відбулося засідання Консорціуму Варшавського та українських університетів

5 червня ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка, проф. Галина Киричук, та проректор з наукової та міжнародної роботи, проф. Наталія Сейко, взяли участь у роботі щорічного засідання Консорціуму Варшавського та українських університетів. На засідання, що відбулося в Українському Католицькому університеті у Львові, прибули ректори і проректори з 13 українських та Варшавського університету. Зустріч проводилася під егідою Студій Східної Європи Варшавського університету.

Серед питань, що обговорювалися під час засідання, були й ініційовані нашим університетом, зокрема щодо розширення програм академічної мобільності членами Консорціуму. Ректор університету, проф. Галина Киричук, представила можливості співпраці університетів у публікації досліджень із природничо-математичних наук у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах.

Учасники Консорціуму ознайомилися з діяльністю УКУ, Центру Андрія Шептицького, Львівського ІТ-кластеру та ін. і визначили перспективи подальшої співпраці в науковій сфері та сфері підготовки висококваліфікованих фахівців.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s